Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Giyim Satın al

Fiyat
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
197

Kadın Giyim Modelleri: fiyatlar

Ünlü İrlandalı yazar Oscar Wilde’ın ünlü bir lafı vardır: “Kendin ol; diğerleri çoktan kapıldı.” Kıyafetler de bunu kanıtlamanın en güzel yolu. Kıyafetlere bayılıyoruz. Onları satın almaya bayılıyoruz, onları eve götürmeye bayılıyoruz, onlarla salına salına gezinmeye bayılıyoruz. Bir mağazaya girip rafları tek tek taramayı ve giysilerin kumaşlarına bir bir dokunmayı seviyoruz. Her gün online satış sitelerini yeni kıyafetler bulmak için ziyaret ediyoruz. Stoktaki o son çantayı başkasına kaptırmadan satın alabilmek için sabahın beşinde yataktan fırlamayı bile göze alabiliyoruz.

Kadın Giyime Methiye

En az 30 tane elbisemiz, 60 bluz ve en az 10 tane kot pantolon var. Bizim yaşımızdayken annelerimizin yalnızca iki elbisesi, dört bluzu ve bir kot pantolonu varmış. Onlar internetten nasıl kadın giyim alışverişi yapabildiğimizi anlayamıyorlar. Ayakkabı modellerini, bikinileri, gömlek, montları, bereleri ve çorapları elimize alıp incelemeden ve tereddüt etmeden nasıl satın alabildiğimize şaşırıyorlar.

Bizse her şeyden en az bir tane satın almak ve her modası denemek istiyoruz. Peki bu merak nereden kaynaklanıyor? Kıyafetler bize konuşuyor ve bazen de bizim yerimize konuşuyorlar. Onlar yaratıcılık, eğlence ve kendini iyi hissetmeyi simgeliyor bizim için. Aldığımız her yeni çift ayakkabıyla ya da yeni bluzla ani bir endorfin patlaması yaşıyoruz. Kıyafetler kimliğimizin bir parçası, statümüzün sembolleri gibi görünüyor. Hem kalabalığa uyum sağlamamıza hem de kalabalıktan sıyrılmamıza yardım ediyorlar. Bazen bütçemizi biraz sallasalar da, kıyafetler olmasa hayat çok daha sıkıcı olmaz mıydı?

Fazla