Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Ayakkabı Modelleri

Fiyat
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
197

Bayan Ayakkabı Modelleri, Fiyatları

Kadın ve erkekler birçok yönden birbirinden farklı ama söz konusu olan ayakkabılar olduğunda iki cinsiyet arasından derin bir uçurum açılıyor. Ayakkabılar yalnızca kadınların yegane tutkusu. Hem hayal gücümüzü baştan çıkarıyorlar, hem de cüzdanlarımızı boşaltıyorlar.

Ayakkabılar bir servete mal olabilir. Biliyoruz, para mutluluk getirmez ama bir çift yeni ayakkabının getirdiği heyecan ve mutluluğu da hafife almamak lazım. Kıyafetlerin aksine, ayakkabıların sunduğu belli bir avantaj var. Kilolu ya da zayıf, kısa ya da uzun, güzel ya da çirkin, canınızın çektiği bütün ayakkabıları satın alabilirsiniz. Online satış siteleri çeşitli ayakkabı modelleriyle dolup taşıyor. Kadın ayakkabıları tek bir adımda kendinizi seksi ve zarif hissettirme gücüne sahip.

Siz de Annenizin Ayakkabılarını Dener Miydiniz?

Ayakkabılarla olan samimi ilişkimiz yürümeye başladıktan kısa bir süre sonra başlar. Kendimizi ‘büyümüş’ gibi hissetmek için annelerimizin ayakkabılarını – tercihen topuklularını – deneriz. Sonra ne olur? Gerçekten annemiz kadar büyürüz ve kişiliğimiz satın aldığını ilk ayakkabıyla kendini ifade eder. Yetişkinler olarak onların bizim temsilcilerimiz olmasını bekleriz. Onlar, yaşımız, ruh halimiz ve arzularımızın sembolüdür.

Kadınların modaya hizmet etmek adına rahatsızlığa ve hatta acıya razı olması bir eş bulma içgüdüsüne ve sosyal hiyerarşide yükselme isteğine bağlanıyordu. Ama bugünün ayakkabı modaları, daha çok güç ve kontrolü ifade etmek için yaratılıyor. Kendi vücudunun kontrolünü eline alma ve başkalarının bakışlarını üzerine çekme gücü.

Fazla