Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
13

Bayan Topuklu Ayakkabı Modelleri, Fiyatları

Spor ayakkabıları ya da günlük ayakkabıları tercih etse de, her kadının bir çift bayan topuklu ayakkabıya ihtiyacı vardır. Kadınların topuklu giymekten hoşlanmasının birkaç nedeni vardır. Bazı kadınlar topuklu ayakkabı giyerken, kendilerine duydukları güven artar, bazıları ise dikkat çekmekten hoşlanır. Bazıları ise topukluların vücutlarını daha zayıf ve uzun göstermesini sever. Online satış sitelerinde kadınların kendine en uygun modeli seçebileceği yüzlerce topuklu ayakkabı stili bulunur. İşte sizi bir çift topuklu ayakkabı satın almaya ikna edecek birkaç neden.

Her Kadının Bir Topuklu Ayakkabısı Olmalı

İlk neden, herkesin de tahmin edebileceği gibi topuklu ayakkabıların boyunuzu uzun göstermesi. Muhtemelen dünyadaki pek çok kadın için bu topukluları tercih etmek için en temel nedeni oluşturuyor. En uzun kadın bile biraz daha uzun görünmekten hoşlanır! Bir başka nedeni ise topukluların tüm dikkatleri üzerinize çekme özelliğidir. Erkekler topuklu giyen kadınlara bayılır, özellikle de kadın yüksek stilettolar giyiyorsa... Hatta kadınlar bile gözlerini sizden alamaz!

Üçüncü bir neden ise topukluların kendinize olan güveninizi güçlendirmesi. Bunun pek çok sebebi var. Topuklular kıyafetinizi daha çekici kılar, kadının daha iddialı görünmesini sağlar. Ve tüm bunlar da onun kendine güvenini güçlendirir. Bunların dışında topuklular bacaklarınızın muhteşem görünmesini sağlar. Topuklular duruşunuzu değiştirir, bacak kaslarınızı ortaya çıkarır ve bacaklarınız daha uzun ve daha zayıf bir görünüm kazanır. Ve son olarak, topukluların en önemli katkısı sizi zayıf göstermeleri olacaktır. Bütün kıyafetlerle sizi zayıf gösterirler, çünkü daha uzun görünmenizi sağlayıp daha dik bir duruş sunarlar.

Fazla