Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Sneakers Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
44

Bayan Sneakers Modelleri, Fiyatları

Biliyoruz, koşu için tasarlanmış spor ayakkabılarınızı spor salonunda giymeniz mümkün. Ancak online satış siteleri bir sürü bayan sneakers modelleriyle dolup taşarken, spor uzmanları farklı spor dalları için geliştirilen spor ayakkabılarını yerinde kullanmayarak çok şey kaçırdığınızı iddia ediyor. İsterseniz onlara kulak verelim ve kendinize bir çift spor ayakkabı satın almadan önce hangi tip sneaker’ların hangi spor dallarıyla daha uyumlu olacağını görelim. Böylece performansınızı önemli oranda artırabilirsiniz.

Spor Ayakkabınızı Spor Aktivitenize Göre Seçin

Eğer dans ediyorsanız, sizin hızlı ve çevik hareketlerinize anında uyum sağlayabilecek bir spor ayakkabı bulmalısınız. Hafif ve ayağınızı saran, size engel olmayacak bir tarzı tercih etmenizi salık veririz. Genellikle kardiyo çalışıyorsanız ve oradan oraya zıplayıp duruyorsanız, o zaman ayaklarınızın alt kısmını destekleyecek bir stil bulmak önemli. Ayak parmaklarınızın bulunduğu kısım da geniş olmalı.

Ağırlık çalışıyorsanız, topuklarınızda ağırlığı hissetmenize izin verecek ve taşıdığınız onca yükün altında dengede kalmanızı destekleyecek bir spor ayakkabı aramalısınız. Koşmak için dışarıya çıkmaktansa koşu bandında takılmayı seviyorsanız, açık havada yapacağınız koşularda giyeceğinizden daha hafif bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Çünkü koşu bandı gerçek yolların aksine düz bir yolda koşmanıza izin verir. Ama ayakkabı ayağınıza tam olarak oturmalı. Fazla küçük ya da fazla büyük spor ayakkabılar kullanmak sakatlanmalara neden olabilir.

Fazla