Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Sandalet Modelleri

Fiyat
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
92

Bayan Sandalet Modelleri, Fiyatları

Bu yaz sezonunda da neoklasik sandaletlerin yeniden doğuşunun önüne geçilemiyor. O yüzden kendinizi güçlü bir Amazon kadınıyla aynı metroda seyahat ederken ya da modern bir Yunan tanrıçasıyla aynı kahve sırasında beklerken bulursanız, sakın şaşırmayın. Onu uzun, uçuşan eteğinin altından görebileceğiniz bağcıklı gladyatör sandaletlerinden tanıyabilirsinz.

Gladyatör Sandaletlerin Engellenemez Yükselişi

En temel ve en kullanışlı ayakkabı türü olarak antik zamanlarda hayatımıza giren sandaletler, cinsiyet, statü ve modanın sembolleriydi. Antik eserlerde gördüğümüz çoğu sandaletin tanrıçaların ayağında olmasına şaşmamak gerek. Bir zamanların görkemli sandaleti daha sonra bir şekilde kumsalların ve tatil köylerinin popüler terchi haline geldi. Onları tatile gittiğiniz kıyı kasabasının zanaatkar yerel ayakkabıcısından güneşli günlerin güzel bir anısı olarak satın almıştınız. Hatırlıyor musunuz?

Ama 60’lar mini eteklerin gitgide daha da kısalmasıyla ruhunda gladyatörlük olan sandaletlerde yavaş yavaş öne çıkmaya başladı. Ve bir daha da asla modası geçmedi (Tabii çorap ve sandalet ikilisinin talihsiz buluşmasını saymazsak). Hatta bu modanın her bahar küllerinden yeniden doğduğunu söyleyebiliriz. Piyasada birçok kadın sandaleti modelleri bulunuyor. Online satış siteleri gladyatör sandaletlerinin hayret verici dönüştürücü güçleri bir tıkla evinize getiriyor. İçinizdeki Zeyna’yı açığa çıkarmak ya da festivallerin en hippi kadını olmak istiyorsanız, siz de vakit kaybetmeden bir çift satın alın.

Fazla