Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
15

Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri, Fiyatları

Kışın kalın botlarınızla yağmur çamur demeden bütün yolları kat ederken yaz güneşinin ilk ışıkları gözünüze vurduğunda parmak arası terliklerinizi saklandıkları yerden çıkaracağınıza and içiyordunuz. Rahatsız edici bir biçimde dar kot pantolonlar, ayağınızı uyuşturan sıkı topluklular ve acı veren güzellik işlemlerin dünyasında, parmak arası kadar rahat, uygun fiyatlı ve günlük bir şeyin moda olabileceğini kim hayal edebilirdi ki? İşte bu yaz da moda oldular! İster plastikten ister deriden... Asker desenli, fosforlu renklerde ya da taş ve pul işlemeli... Parmak arası terlik modelleri sınırsız ve bunları online satış sitelerinden tek bir tıkla satın alabilirsiniz.

İşte Yazın Gerçek Habercisi: Parmak Arası Terlikler

Peki bu terlikleri bu kadar popüler kılan şey nedir? Pantolonunuzun altında yaramazca kendini gösteren ya da uçuşan yazlık elbisenizin altında parıldayan terlikleri bu kadar çekici yapan şey nedir? Tabii ki de her türlü ihtiyaca karşılık verebilmeleri, eğlenceli olmaları ve rahatlığı... Bir zamanlar yalnızca kumsallara hapsolmuşlardı ama artık günlük işlerinizi yaparken, alışverişe giderken, kahve içerken, arkadaşlarınızla buluşurken ya da parkta yürüyüşe çıktığınızda yanınızdalar.

Uzmanlar taşıdıkları sağlık risklerine karşı uyarsa da, birileri daima parmak arası terliklerin modasının artık geçtiğini söylese de, anneniz onların asla günlük hayatta giymek için uygun olmadığında ısrar etse de parmak arası terlikler hayatın her alanında karşımıza çıkıp bizi neşelendirmeye devam ediyor. Bizden söylemesi!

Fazla