Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Bayan Pantolon Modelleri

Fiyat
Beden
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
53

Bayan Pantolon Modelleri, Fiyatları

Bayanlar siyah pantolonlarınızı çıkarın. Hani o her gün işe giderken ayağınıza geçirdiğiniz siyah, düz kesim pantolondan söz ediyoruz. Hangisi olduğunu biliyorsunuz, belden genişliyor ve kalçadan sıkıyor. Toplantılar sırasında bacak bacak üstüne attığınızda garip bir sürtme sesi çıkarıyorlar. Bazılarının pilileri var. Bazılarının da arka cepleri. Ama asla ve asla sizi daha çekici göstermiyorlar. Sıkıcı ve hüzünlüler. Ve sizin de sıkıcı ve hüzünlü görünmenize neden oluyorlar.

Kadınlar Siyah Kumaş Pantolonlarınızı Yakın!

Moda eleştirmenleri sıradan standart kadın pantolonlarının iç karartıcı olduğu konusunda hemfikir. Kot pantolon ya da deri tayt-pantolonlar giymenin uygun kaçmayacağı bir ofiste çalışıyorsanız, karanlık günler sizi bekliyor olabilir. Ama son yıllarda moda desenli ve renkli pantolon modellerini keşfetti. Birçok online satış sitesi kadın alt giyim kategorisinde onlarca seçenek sunuyor. Artık siz de parlak renkler ve farklı kesimlerle denemeler yapabilirsiniz.

Kendinizi cesur mu hissediyorsunuz? Kırmızı bir pantolon satın alın, ya da üzerinden zarif bir kaplan deseni olan bir pantolon seçin. Ama yeni pantolonunuzla bir anda bir film yıldızına dönüşeceğinizi de zannetmeyin. Pantolon zor bir iştir. Sizi kalça, basen, boy, kesim gibi onlarca sorunla yüzleştirir. Ama işte İnternet vücudunuza en çok uyan pantolonu bulup çıkarmanız için o kadar çok seçenek sunuyor ki... Tek yapmanız gereken yanınıza dürüst ve açık sözlü bir arkadaşınızı almak ve o talihsiz siyah pantolonun yerini alacak bir tarz bulmak. Havalı olmak yalnızca hafta sonuna mahsus bir şey olmamalıdır!

Fazla