Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.

İroni Giyim Outlet İndirim

Yorumlar 3

İroni Yorumlar

2016-12-06
İroni marka olarak kaliteli. İroni pantolon, ceket modellerini tavsiye edebilirim. Kışlık ironi kaban modelleri de bence oldukça kaliteli ve şık. Elbise fiyatları ironi’de oldukça makul diyebilirim. Mini elbise, ofis elbiseleri fiyatları İroni’de hem ucuz hem kaliteli ve şık. İroni markasını tavsiye ederim.
2016-09-16
İroni elbiseleri çok beğeniyorum. Şimdiye kadar ne kadar elbise aldığımı bile hatırlamıyorum. İlk zamanlar diğer firmalar gibi müşteri ilişkileri üst düzeydi iade veya ürün sorunlarını kısa sürede çözebiliyorduk ama son zamanlarda aldığım ürünlerin iadesinde ciddi sorunlar yaşamaya başladım. Muhtemelen her firmanın başına gelen o talihsiz sorunu yaşıyorlar. Markanın işleri arttıkça, müşteri sayısı çoğaldıkça hizmet kalitesi düşüyor. Ülkemizin en büyük handikapı bu değil mi zaten. Son aldığım ürünün iadesi için telefona çıkacak insan bulamadım. İnternet üzerinden verilen siparişler de artık eskisi gibi hızlı değil ve oldukça problemli. Bütün bunlara rağmen kaliteli ve ucuz ürün noktasında hala tercihim. Umarım bu alışkanlığımı değiştirecek başka sorunlar yaşamam.
2016-08-15
İroni’de bayan giyim modellerinde kaliteli ve bir o kadar da fazla seçenek var. Fiyatlar diğer online mağazaların üzerinde ama kalite arayanlar için bence tercih edilebilir. Nerdeyse bütün sezonlarda online mağaza farklı modellerle dolup taşıyor, bu yüzden saatlerce ürün incelemek zorunda kaldığımı söyleye bilirim.Yalnız bazı eksikleri yok değil sitenin. Birkaç kere başıma geldi. Bir ödemeyi birkaç defa çekiyorlar, galiba sitede zaman zaman teknik hatalar oluyor.Buna benzer sorunlarda İroni ile kontak kurmak, ulaşmak ve sorunu çözmek çok zaman alabiliyor. Bu bence bir dezavntaj , bu sorunu halletmeleri lazım.Mesela yine bir siparişimde kargo çok geç geldi, bilgi almak günler sürdü neredeyse. Bu sorunun kısa sürede çözülmesi gerekir bence.
Yorum yazın
Yorum için teşekkürler. Yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.