Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Erkek Gömlek Modelleri

Fiyat
Markalar
Beden
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
74

Erkek Gömlek Modelleri, Fiyatları

Kadınların ayakkabısı var, erkeklerin de gömlekleri. İşte bir erkeğin gardırobundaki en önemli parça olan erkek üst giyim gömlek hakkındaki temel bilgiler:

Erkekler! Gömleğinizi kurşun geçirmez yelek gibi düşünün. Sabahları yataktan kalktığınızda üstünüze geçirdiğiniz ilk kıyafet ve savunma hattınızın son kalesi. Düğmelerini iliklemeye başladığınızda kendinize güveniniz tazeleniyor. Kontrol sizde ve kimse sizi alt edemez! Gerçekten de, üzerinize size kusursuz bir şekilde oturan yepyeni, temiz ve ütülü bir gömlek giymek gerçek patron sizmişsiniz gibi hissetmenizi sağlar. Gömlek üreticileri, ortalama bir erkeğin dolabında yaklaşık 20 gömlek bulunduğunu söylüyor. Gömlekleri ortalama ömrü ise 35-50 yıkama, yani iki yıl civarında.

Ecevit Gömleklerini Çoktan Geçtik

Elbette ki, doğru gömleği seçmek hiç kolay değil. Sıradan bir gömlek asla yeterli olmayacaktır. Titizlikle seçilmesi gereken bir sürü ayrıntı var: yakadan manşetlere, kesimden gövdeye... İşte bu yüzden çoğu erkek tek seferde onlarca gömlek satın alıyor, düğme dikişlerine bile dikkat ediyor, kumaşın hafifliğine, yakaların ceketin altından nasıl görüneceğini düşünüp tartıyor. Artık yalnızca Ecevit gömlekleri ile sıradan beyaz gömlekler yok hayatımızda. Daha parlak renkler, daha cesur desenler ve daha dar kesimler var ve yepyeni modelleri satın alabilirsiniz.

Diğer yandan size yakışacak gömleği seçmek kuantum fiziğini çözmek kadar da karmaşık bir iş değil. Hatta eğlenceli bile sayılabilir. Onu en yakın alışveriş merkezinde, Nişantaşı’ndaki en havalı, en pahalı ve en moda mağazada ya da bir online satış sitesinde de bulabilirsiniz.

Fazla