Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Erkek Terlik Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6

Erkek Terlik Modelleri, Fiyatları

Terlik derken neden bahsettiğiniz önemli. Her yaz, hava nasıl olursa olsun, erkekler plastik parmak arası terliklerini ayaklarına geçirip plaj için tasarlanmış bu terliklerle yaz günlerini geçirmeye çalışır. Bundan daha kötü bir görüntüyse standart iş ayakkabılarını yaz sıcağında çorapsız giymeye kalkmalarıyla oluşuyor. ‘Erkek terlik modası’ diye bir şey oluşmaya başlamışken siz de gülünç görünmek istemiyor, kendinize biraz olsun vakit ayırmayı kabullenebiliyorsanız aramıza hoş geldiniz.

Erkekler İçin Artık Terlikler de ‘Cool’

Son yıllarda erkek ayakkabı modası değişmeye başladı ve bu değişim terliklere de sıçradı. Artık bir çift terliğim olsun, her yerde giyerim mantığı rafa kalkıyor. Plaj için ayrı, konforlu bir yürüyüş veya dışarı çıkmak için ayrı tercihleriniz olmalı. Hem ortopedik hem eğlenceli ve tarz terlik modelleri içinse en kolay satın alma yolu online satış siteleri. Bu kaynaklardan farklı markaların farklı tarzlarına kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz tarsi sıcak yaz günlerinde de üzerinizde yansıtabilirsiniz. Üstelik fiyatlar tahmin ettiğinizden de uygun olabilir.

Unutmayın: Paçalar yukarı doğru kıvrılmaya başladıysa ayaklar daha fazla göze çarpar. Ayağınıza ne giyiyorsanız bu sizin genel görünümüz için bir ‘son dokunuş’ olacaktır. Yaz-kış fark etmez! Öğrenmeniz gereken şey sizi çok farklı gösterebilecek bir çift terliğin olduğu. Terlik diyip geçmeyin. Ayrıntılar sizi bu yaz gittiğiniz her plajın, yürüdğünüz her sokağın ‘cool’ erkeği yapabilir.

Fazla