Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Erkek Sneakers Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
30

Erkek Sneakers Modelleri, Fiyatları

Bir zamanlar şık görünmesi mümkün olmayan bir parça olarak algılanan erkek sneakerları, büyük bir değişime uğrayıp erkek modasının kralı halini almış gibi. Mütevazı spor ayakkabılar bağlı olduğu spor, sokak ve gençlik kültürü içinde gelişip evrilerek fonksiyonel duruşuna moda aksesuarı olma özelliğini de ekledi. Artık yalnızca modelleri değil renkleriyle de sonsuz seçenekler sunan spor ayakkabılar, takım elbise altına giyildiğinde tuhaf karşılanmak bir yana bir tarz ifadesi olarak görülüyor.

Kırmızı Halıya Yakışan Şıklık: Sneakers

Spor ayakkabıların yükselişi, hatta yeniden doğuşu, özellikle ofis kültüründe çok net gözlemlenebiliyor. Spor ayakkabılar ofis giyiminin ‘kabul edilebilir’ parçalarından değil, adeta olmazsa olmazı. Erkekler üniformalarının bir parçasıymış gibi spor ayakkabıları kullanıyor, günlük giyimlerine uydurmak için kırmızıdan klasik siyaha farklı renk ve modellerde spor ayakkabıları tercih ediyor. Ofis hayatı bir yana, artık galalar, açılışlar, ödül törenleri ve düğünler gibi özel davetlerde de beylerin ayağında spor ayakkabıları görmek mümkün.

Online satış sayesinde sadece air max gibi son zamanların sık kullanılan modelleri değil, farklı tarzlarda çalışan markalara ait retro modeller de bulmak mümkün. Spor ayakkabı 2000’lerin başından itibaren hayatımıza farklı bir şekilde giren devrim olarak nitelendirilebilirken sıkıcı günlük kıyafetlerinize renk katıyor, size bambaşka biri haline getiriyor. Size sadece istediğiniz modeli satın almak düşüyor!

Fazla