Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Erkek Parmak Arası Terlik Modelleri

Fiyat
Markalar
Numara
Renk
Magazalar
1
2
3
4
5
6
7

Erkek Parmak Arası Terlik Modelleri, Fiyatları

Bu yeni bir tartışma değil. Ama tartışma tıpkı sıcak bir yaz günü gibi süratle kızışıyor. Erkeklerin kumsal dışında parmak arası terlik giymesi uygun mu, yoksa değil mi? Eve biliyoruz, çok rahatlar, çok pratikler, çok ucuzlar ve onları ayağınıza geçirmek en az çıkarmak kadar kolay. Ama işte parmak arası terlik aleyhtarları da tam olarak bu sebepten onlara karşı çıkıyor. Bu terliklerin onları giyen erkekler hakkında hiçbir şey söylemediğini iddia ediyorlar. Hatta onlara göre parmak arası terlikler, ayak giyiminin eşofmanları gibi bir şey. Eğer sahile ya da köşe başındaki markete gitmiyorsanız parmak arası terlikten çok daha uygun bir şeyler bulabilirsiniz diye savunuyorlar kendilerini.

Erkekler de Parmak Arası Terlik Giyer

Ancak parmak arası terliklerin meraklıları da azımsanamayacak kadar geniş bir grup. Onlar parmak arası terliğin kendine saygının bir işareti olmaması gerektiğini düşünüyor. Tamam, her ortama uyum sağlayamayabilirler ama bu onları giyerken harlı toprak üzerinde yürüyormuş gibi hissetmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Kimse, onların erkeklerin yaz gardıroplarında kendilerine bir yer açtıklarını inkar edemez. Online satış siteleri erkek parmak arası terlik modelleriyle dolup taşıyor. Ve siz de kendinize güzel bir çift satın alabilirsiniz.

Elbette ki ofis için uygun değiller. Ama hafta sonları, sahile gidiyorsanız, günlük işlerinizi hallediyorsanız, parkta gezmek istiyorsanız ya da salaş bir restoranda arkadaşlarınızla güzel bir öğle yemeği ziyafeti çekecekseniz parmak arası terliklerinizi kimseden çekinmeden giyebilirsiniz. Çünkü onlar ruhunuzu hafta sonunun nihayet geldiğine ikna edecek. Tabii ara sıra iş mail’lerinizi kontrol etmeyi de unutmayın.

Fazla