Milyonlarca indirim bir yerde.
Dünyanın her yerinden yüzlerce marka.
Tüm Türkiye'ye teslimat.
Şimdi Türkiye mağazalarındaki en iyi fiyatları göreceksiniz.
Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Fiyat
Markalar
Renk
Magazalar
1
2
3
4

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri, Fiyatları

“Dört göz.” Gözlük takarak büyüyenlerin hemen hemen her gün duymuş olabileceği tanıdık bir isim. Ancak herkes biliyor ki son gülen iyi güler ve gözlük erkekler başlarını geriye atıp kahkahalarla gülme fırsatını ellerini geçirdi bile. Çünkü artık gözlükler moda oldu!

Superman’in Clark Kent olarak taktığı gözlükler “S” logosu ve acayip saç modeli kadar tarzının parçasıydı. Hatta o kadar dikkat çekicilerdi ki, sadece gözlüğünü taktığında Clark Kent kimliğine büründüğünü anlayabiliyorduk. Çünkü gözlükler, bir erkeğin kim olduğunu ve kim olmak istediğini sahip olabileceği her şeyden çok yansıtıyor. Müthiş bir takım elbise giyiyor olabilirsiniz ya da ayağınızda mükemmel bir çift ayakkabı olabilir ama insanlar yine de ilk olarak yüzünüze bakacak ve işte bu yüzden de doğru gözlüğü bulmak büyük bir önem taşıyor.

Dört Gözler, Gözünüz Aydın!

Erkek gözlük modelleri son zamanlarda gerçek bir trend haline geldi. Online satış siteleri erkek gözlüklerini ayaklarınıza seriyor. Neredeyse bütün ünlü ve havalı müzisyenler, oyuncular ve sporcular havalı gözlükleriyle görüntüleniyor. Belki de bugünlerde herkes Superman yerine Clark Kent olmak istiyor bile diyebiliriz. Sıkıcı iş adamlarının tercih ettiği çerçevesiz metal gözlüklerin modası geçeli çok oldu artık kalın ve renkli kemik çerçeveli gözlükler modayı yönlendiriyor. Hatta kendinize güveniyorsanız, yüzünüze büyük gelen devasa çerçeveleri bile deneyebilirsiniz. Yalnızca tek bir gözlüğe sahip olmalısınız diye bir kural da yok. Meraklıları birkaç tanesini dönüşümlü olarak kullanıyor.

Fazla