Modasto Blog

Без рубрики

Topuklu Ayakkabı Modelleri

18.08.2018

Ayakkabı dediğinde akla ilk gelen kadınlar olmaktadır. Kadınlara ayakkabı dendiğine ise ilk akla topuklu ayakkabı modelleri gelmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilen topuklu ayakkabı modelleri ayakkabı tasarımcıların en fazla tasarım yaptığı model olmaktadır.

Ahşap ürünler örneğin ahşap sandalye, ahşap masa alanında bilinen en güvenilir marka Woodak taradından geliştirilen topuklar tün ayakkabı tasarımcılarına ilham oluyor.

Buradan https://woodak.com/ ziyaret edebilirsiniz.

Kadınlar tarafından da en fazla tercih edilen ayakkabı modeli olması itibari ile bu modelden ayakkabı bulmak kolaydır. Her zevke ve her bütçeye göre tasarlanan topuklu ayakkabı modelleri giyim ürünleri ile de kolay bir şekilde kombin sağlar. Şık ve klasik giyinmek isteyen kadınlar için üretimi yapılan bu ayakkabı modelleri her ayak numarasına uygun olacak kalıpta hazırlanmaktadır.

Kalın Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı modellerini birbirinden ayıran tasarım farlılıkları mevcuttur. Ayakkabı üreticileri bu konuda farklı tasarımlara yer vererek modellerinde özgünlüğü yakalamayı başarmıştır. Modellerine ve kullanılan malzemeye göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Topuklu ayakkabı çeşitlerinden biri olan kalın topuklu ayakkabı modelleri ince topuk yerine kalın topuk ile daha rahat eden kadınlar tarafından tercih edilirler. Kalın topuklu ayakkabı modelleri ile yürümek daha kolaydır. Klasik ince topuklu ayakkabı modellerine göre daha spor ve rahat bir görüntü sergileyen kalın topuklu ayakkabı modelleri ile şıklığınıza damga vururken konforu da elden bırakmamış olursunuz. Kalın topuklu modellerin hem kış hem de yaz için uygun olan modelleri tasarımcılar tarafından tasarlanır.

Siyah Topuklu Ayakkabı

 

Siyah renk itibari ile en asil olan renktir. Siyahı seven kadınlar ise sahip olduğu aksesuarlar ile asil yanlarını ortaya koyarlar. Bu konuda en dikkat çeken parçaların başında yer alan ayakkabı modelleri de siyah ile birleştiğinde ortaya hem asalet hem de zarafet çıkmaktadır. İsterseniz kış aylarında isterseniz de yaz aylarında siyah topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar özellikle de özel davet ve gecelerde size eşlik ederek şıklığınıza şıklık katacaklardır. Bu konuda öncü markaların topuklu ayakkabılarında en fazla ağırlık verdiği renk siyahtır. Siya üzerine işlemeli olan siyah topuklu ayakkabı modelleri ile özgün modeller arasında yer alırlar. Her daim asil olmak isteyen kadınlar bu ayakkabı modelleri içerisinde tarzlarına en uygun olan modeli bulabilirler.

Topuklu Spor Ayakkabı

Hem şık hem de spor olmak isteyen kadınlar için uygun olan topuklu spor ayakkabı modelleri rahatından ve şıklığından ödün vermeyen kadınlar için vazgeçilmez parçalar arasında yerini alıyor. Bu modeller özellikler klasik giyimin altında tezatlık oluşturarak hoş bir görüntü ortaya çıkartırlar. Son zamanların en moda parçası olarak karşımıza çıkan topuklu spor ayakkabı modelleri sahip olduğu çeşitlilik ile de sizleri cezbeder. Her zevke uygun bir spor topuklu ayakkabının bulunur olması kadınları da alışveriş konusunda rahatlatmakta ve zaman kazandırmaktadır. Yaz ve kış ayları için tasarlanan spor topuklu ayakkabılar bulmak mümkündür.

 

 

 

Karakalem Çalışmaları Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı tasarımcıların ayakkabı tasarımı konusunda başvurdukları çizim tekniklerinden biri de karakalem çalışmalarıdır. Bu konuda yetenekli olan ayakkabı tasarımcıları tasarladıkları tasarımları ayakkabı üreticilerine sunarak çizimlerinin hayata geçirilmesine rol oynarlar. Bu konuda en yaratıcı ve en özgün tasarıma sahip olan karakalem çalışmaları topuklu ayakkabı üretimi aşamasında yer alırlar. Farklı tasarımlara imza atılan bu çizim tekniği sonucunda en beğenilen modeller hayata geçirilir. Bu aşamada ayakkabı için en uygun olan malzeme tercihi de doğru bir şekilde yapılmaktadır. Topuklu ayakkabıları ile ismini duyurmuş ve bu alanda profesyonel ayakkabı üretimi yapan ayakkabı markalarının arkasında karakalem çalışmaları topuklu ayakkabı tasarımcıları yer almaktadır.

 

Нет комментариев

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *