Modasto Blog

Без рубрики

Siyah Topuklu Ayakkabı Modelleri

17.08.2018

Günlük hayatta ya da ofis hayatında sürekli bir koşturmaca halinde olan kadılar aynı zamanda rahat ve şık olmak istemektedirler. Bunun için farklı elbise kombineleri ve aksesuarlar ile şıklıklarına şıklık katabilirler. Ancak şıklık elbette bir bütünlük işidir. Bu nedenle ayakkabılar da olmazsa olmaz birer zarafet ve şıklık anahtarıdır.

Kadınlar, asaletin rengi olan siyahı ayakkabı seçimi yaparken de tercih sıklıkla etmektedirler. Topuklu ayakkabı ise her daim zarif güzelliği ile kadınlar tarafından birçok kombinde kullanılmaktadır. Bu iki faktörün birleşmesi ile siyah topuklu ayakkabı kullanımları kadınlar arasında oldukça sık tercih edilmektedir.

Siyah topuklu ayakkabı modelleri, birçok topuk tipi, bantlı ya da sandalet tipi açık yapıya sahip alternatifleri olabilmektedir. İster günlük kullanımda ister de iş hayatı koşturmacasında ya da bir davette hemen her kıyafet ve aksesuarla kolaylıkla kombin yapabileceğiniz siyah topuklu ayakkabı modellerini birçok markanın farklı şekil ve deri ya da kumaş alternatifi ile kolayca beğenip internet sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Siyah Süet Topuklu Ayakkabı

En şık görünümlü kumaş türü olan süetin kullanıldığı ve yine en asil renk olan siyah ile birleşince oldukça şık ve zarif bir görünüm kazanan siyah süet topuklu ayakkabı seçenekleri ile hemen her mevsim her daim şık kalabilirsiniz. Süet kumaşının verdiği kolay kullanımı, sıcak soğuk geçirgenliğinin az olması gibi avantajlar ile sahip olacağınız siyah süet topuklu ayakkabı ürünlerinizi gönül rahatlığı ile uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.

Süet kumaşının özel bakım isteyen yapısına gerekli dikkat gösterildiği sürece oldukça kullanış ve bakımlı görünmeye devam edecektir.

 

 

 

 

 

Topuklu Ayakkabı Siyah

Topuklu ayakkabı siyah renk denildiği zaman hemen her kadının ayakkabı dolabında en az 1 çift bulunan bir ayakkabı çeşidi akıllara gelmektedir.

Topuklu ayakkabı siyah rengi ve farklı seçeneklerdeki topuk yapıları ile (ince, kalın, dolgu, platform vb.) hemen her renkte ve şekilde kıyafet ve aksesuarda mükemmel birer tamamlayıcı olmaktadırlar.

Zarif ve şık görünümünü her zaman korumak isteyen kadınların topuklu ayakkabıdan vazgeçmemesi bir tesadüf değildir.

 

 

 

 

 

 

Siyah Kalın Topuklu Ayakkabı

Siyah kalın topuklu ayakkabı modelleri ve şekil seçeneklerine siyah renginin kattığı asalet ve kalın topuğun verdiği rahatlık birleştiğinde kullanımının keyfi üst safhalara çıkabilmektedir.

Seçebileceğiniz birbirinden farklı marka ve modelde siyah kalın topuklu ayakkabı sayesinde her an istediğiniz her aktiviteye hazırsınız

 

 

 

 

 

Siyah Platform Topuklu Ayakkabı

Siyah platform topuklu ayakkabı ilk moda olduğu dönemlerde yalnızca abiye giyiminde tercih edilir iken günümüzde birçok şekilde ve yerde de kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Günlük hayat ve iş hayatında kullanım kolaylığı sayesinde kullanılan Siyah platform topuklu ayakkabı seçenekleri ile şık ve zarif kombinler yapılabilmektedir.

Platform topukta topuk şekli ne olursa olsun, asıl ayak tarak kemiklerinin bastığı yüzey altının da kalın olması bu ayakkabıya ayrı ir özellik katmaktadır. Bu şekilde aslında gerek ayağın kendisinde gerek ise bilekte deformasyon minimum seviyeye inmektedir. Vücut ağırlığını tüm tabana yayabilen ve kişi boyunu olduğundan uzun gösterebilen yapısı sayesinde hem şık hm de konforlu bir kullanıma sahip olursunuz.

Siyah topuklu ayakkabı şıklığı tartışılmaz bir gerçektir. Kullanım alanının geni olması sayesinde kadınların ayakkabılıklarının vazgeçilmez birer parçası olan bu ayakkabılara ulaşmak çok kolay. Sitemize girerek istediğiniz marka ve modelde en uygun fiyatlar ile size en uygun ince, kalın, platform ya da dolgu topuklu fark etmeksizin tercihinize en uygun ayakkabıya sahip olabilirsiniz.

 

 

Нет комментариев

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *