Modasto Blog

Без рубрики

Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

17.08.2018

Kadınların günlük hayatta ya da iş hayatında fark etmeksizin şık ve rahat olmak istekleri kendi modalarını yaratma arzuları ile birleşiyor. Kadınların zarafetini tamamlayıcı elbise ve aksesuar seçenekleri oldukça çok miktardadır. Peki ya ayakkabı? En şık ve en rahat ayakkabı seçenekleri de bu kadar çok seçeneğe sahip mi? Sitemizde bulabileceğiniz hemen her çeşit ve renkte ayakkabı ile size ve tarzınıza en uygun ayakkabıları seçmeniz oldukça kolay.

Özellikle topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen kadınların son dönemin modası da olan kalın topuklu ayakkabı alternatiflerini bol bol değerlendirdikleri gözden kaçmayan bir detaydır.

Kalın topuklu ayakkabı modelleri ile kadınlar günün her saati şık ve zarif olacaklar.

Topuklu ayakkabıların her tipi kadını oldukça şık ve zarif göstermek ile birlikte konforları topuk tipine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Özellikle ince topuklu kadın ayakkabı modellerinde uzun süreli ayakta kalma ve uzun mesafeli yürüyüş şansı düşük olmakta. Ciddi bir ince topuk kullanma alışkanlığı ve tecrübesi olmadığı durumlarda ise tercihini bu yönde kullanan kadınların ağrılı anları olabilmektedir.

Kalın topuklu ayakkabı modelleri, ince topuklu ayakkabı modellerinden daha farklı olarak topuk boyu ne kadar yüksek olursa olsun daha rahat hareket avantajı sağlamaktadır. Uzun mesafeli yürüyüş ve uzun süreli ayakta durmak gibi ayakları zorlayan aktivitelerde bu tip ayakkabı modelleri kullanımında büyük rahatlık sağlamaktadır.

Kalın topukların kadınlar tarafından da daha sıklıkla tecrübe ettikleri gibi en rahat olan modelleri dolgu topuklar olabilmektedir.

Kısa Kalın Topuklu Ayakkabı

Kısa kalın topuklu ayakkabı seçenekleri, topukludan ve konforundan vazgeçemeyen hanımları tercihlerinin başında yer almaktadır. Yere daha yakın tabanı ve puntosu düşük olan topuk yüksekliği ile hem kalın topuk ayakkabı konforu sağlar hem de topuklu ayakkabı zarafetini size katar.

Kısa kalın topuklu ayakkabı modelleri ve konforlu yapısı sayesinde, hem ofis hem sokak modasına uyum sağlayarak uzun saatler ayakkabınızın ve zarafetinizin keyfini sürebilirsiniz.

 

 

 

Siyah Kalın Topuklu Ayakkabı

Siyah asaletin ve zarafetin rengidir. Aynı zamanda hemen her renk kıyafet ve aksesuarla uyumlu olabilmesi avantajı sayesinde bayanların sıklıkla seçtikleri renlerden bir tanesi olmaktadır.

Topuklu ayakkabı ise yazımızın diğer bölümlerinde de sıklıkla bahsettiğimiz gibi ister ince ister kalın olsun vazgeçilmez bir ayakkabı modelidir. Hangi tip kıyafet olursa olsun altına giyilen bir çift topuklu ayakkabı kadına çekicilik ve güzellik katmaktadır.

Siyah kalın topuklu ayakkabı modelleri rengin kattığı asalet ve kalın topuğun verdiği rahatlık ile meç olduğunda kullanımının keyfi üst safhalara çıkabilmektedir.

Seçebileceğiniz birbirinden farklı siyah kalın topuklu ayakkabı modelleri ile her an her aktiviteye hazırsınız.

Kalın Kısa Topuklu Ayakkabı

Kalın kısa topuklu ayakkabı modelleri sayesinde hemen her kıyafetiniz ve aksesuarınız ile yoğun iş hayatınıza ve eğlenceli gezmelerinize keyifler ve rahatlıkla kavuşmanız mümkün. Kalın kısa topuklu ayakkabı vücut ağırlığınızın eşit dağılmasına yardımcı olarak diğer tip topuklu ayakkabılarda olduğu gibi uzun kullanımlardan sonra bel ağrısı sorunu yaşatmazlar.

Sokak ve ofis şıklığını yakalamak isteyen zarif hanımlar aynı zamanda konforlu ve rahat kullanışlı kalın topuklu ayakkabı alternatiflerini özellikle tercih etmekteler. İnternet sitemiz üzerinden size en uygun ayakkabı modelini filtreleyerek hızla bulabileceğiniz gibi tüm ayakkabı modellerimize de keyfinize göre bakıp alış verişinizi yapabilirisiniz.

 

Kalın Bantlı Topuklu Ayakkabı

İster uzun saatler ayakta durun ister oturun ister se uzun yürüyüşler yapın fark etmez bileğinizi ve ayağınızı sıkıca sarabilen kalın bantlı topuklu ayakkabı modelleri sayesinde her zaman zarif, şık ve rahat edeceksiniz. Kalın bantlı topuklu ayakkabı bahsettiğimiz gibi ayakları diğer ayaklara göre daha fazla korur ve dengenizin bozulmasını sıkıca sardığından ve ayaklarınız ile ayakkabıyı bütünleştirmesinden dolayı sağlar.

Kalın topuklu ayakkabı çeşitlerinde boyunuz olduğundan daha uzun görünecek ve vücut ağırlığınız tabanınıza eşit olarak dağılacaktır. Bu avantajlar sayesinde daha uzun saatler boyunca oldukça rahat bir şekilde ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz.

 

 

Нет комментариев

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *